Pedagogėt e rinj tė Universitetit tė TiranėsUniversiteti i Tiranės ka shpallur emrat fituese nė Fakultetin e DrejtėsisėDepartamenti i sė Drejtės Civile (me kontratė 1-vjeēare)

Jonida Rustemaj

Altin Papare

Ersida Teliti

Petrina Broka

Ilda Muēmataj

Erald Topi

Juliana Bylykbashi

Anjeza Liēenji

Eniana QarriDepartamenti i sė Drejtės Publike (me kontratė 1-vjeēare)

Iris Petrela

Fjoralba Cakaj

Andea Pirdeni

Erind Mėrkuri

Ina Petraj

Erisa Xhixho

Klesta Hysi

Erjon Muharremaj

Erida Pejo

Erlir PutoDepartamenti i sė Drejtės Penale (me kontratė me afat tė pacaktuar)

Artan HoxhaDepartamenti i sė Drejtės Penale (me kontratė 1-vjeēare)

Bojana Hajdini

Enkelejda Turkeshi

Xheni Varfi

Anisa Angjeli

Rezarta Demneri

Skerdian Kurti

Klodian Skėnderaj

Alban Koēi

Dorina Hoxha


 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Gazeta Standard

Publikuar nga: Gazeta Standard

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos