Mot i paqendrueshem edhe javen e ardhshme

Moti do te vazhdoje te jete i paqendrueshem edhe ne ditet ne vijim. Sipas shėrbimit meteorologjik, do tė kemi sėrish ulje tė temperaturave nė vend.

Ditėt e ardhshme, pėrvecse do tė jenė tė ftohta, parashikohet tė shoqėrohen edhe me reshje shiu nė tė gjithė territorin e vendit. Nuk do tė mungojė as dėbora, qė sipas sinoptikanėve gjatė kėtyre ditėve do tė mbulojė zonat e larta.

Sipas shėrbimit meteorologjik tė Forcave tė Armatosura, nė kushte tė tilla klimaterike do tė mbyllet fundjava. Do tė kemi sėrish ulje tė temperaturave nė vend gjatė javės nė vazhdim.

Si pasoje e motit te keq me erera te forta, dje u demtuan disa linja ajrore qė furnizojnė me energji elektrike disa zona tė kryeqytetit.AC_FL_RunContent( 'codebase','http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=9,0,28,0','width','580','height','99','src','flash/banner','quality','high','pluginspage','http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash','movie','flash/banner' ); //end AC code

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Top Channel

Publikuar nga: Top Channel

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos