Moti gjate javes

Nga sot deri diten e enjte do te kete kthjellim te motit, ndersa temperaturat nuk do te ndryshojne. Nga dita e premte deri te djelen do te kete rreshje dhe rritje te temperaturave me 3 grade.

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Koha TV

Publikuar nga: Koha TV

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos