Ndeshjet e djeshme ne bote

Premier Liga Dje Blekbern -Fulham 1-1 Liverpul - Njukastell 3-0 Riding - Mancester Siti 2-0 Sot Sanderlend - Everton 16:00 Totenhem - Uest Hem 16:00 Uigan - Arsenal 17:00 Bundeliga Dje Bajern Mynih - Karlsruhe 2-0 Bielefild - Shalke 2-0 Duisburg - Hansa Rostok 1-1 Eintraht Frankfurt - Bohum 1-1 Shtutgart - Verder Bremen 6-3 Volfsburg - Kotbus 3-0 Sot Leverkusen - Hanover 17:00 Nurenberg - Hamburg 17:00 Serie A Dje Inter - Rexhina 2-0 Palermo - Udineze 1-1 Sot Katania - Kajliari 15:00 Empoli - Milan 15:00 Lacio - Livorno 15:00 Parma - Sampdoria 15:00 Siena - Fiorentina 15:00 Napoli - Roma 15:00 Torino - Atalanta 15:00 Xhenoa - Juventus 20:30 Primera Division Dje Real Madrid - Espanjol 2-1 Sot Bilbao - Valadolid 17:00 Majorka - Rekreativo 17:00 Mursia - Getafe 17:00 Osasuna - Almeria 17:00 Santander - Betis 17:00 Sevilja - Levante 17:00 Valencia - La Korunja 19:00 Barcelona - Vilareal 21:00 Liga 1 Dje Rene - Paris SG 2-0 Okser - Lens 0-0 Kan - Lorient 0-0 Nansi - Monako 2-0 Nise - La Mansh 0-0 Strasburg - Metz 2-3 Tuluze - Sosho 1-2 Valensien - Lile 0-0 Sot Marseje - St.Etien 18:00 Lion - Bordo 20:55

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Koha Jonë

Publikuar nga: Koha Jonë

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos