Presidenti Topi dekreton shpallje ligji nr. 10 053, datė 29.12.2008.  

E K R E T
PĖR
SHPALLJE LIGJI


Nė mbėshtetje tė neneve 84, pika 1 dhe 93 tė Kushtetutės,


D e k r e t o j

Shpalljen e ligjit nr. 10 053, datė 29.12.2008 “Pėr njė shtesė nė ligjin nr. 7961, datė 12.07.1995 “Kodi i Punės i Republikės sė Shqipėrisė”, tė ndryshuar.


Nr. Dekretit 6011
Tiranė, mė 15.01.2009PRESIDENTI I REPUBLIKĖS
BAMIR TOPI


 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Presidenca

Publikuar nga: Presidenca

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos