Greqia, nga 70 personat ne kerkim jane arrestuar 44

Gjeneral-lejtenant Anastasios Dimoskakis ofroi per oficeret shqiptare edhe trajnime ne fusha te ndryshme ne takimin me ministrin Nishani dhe drejtorin Pren

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Albania

Publikuar nga: Albania

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos