Matura shtetėrore,dalin rezultatet pėr letėrsinė

Pėrfundoi nxjerrja e rezultateve tė provimit tė parė tė Maturės Shtetėrore 2009, gGjuhė dhe letėrsi shqipe. Pas pėrfundimit tė korrigjimit tė testeve nė tė katėr Qendrat e Vlerėsimit nė Tiranė, Shkodėr, Elbasan e Fier ka filluar nga dje pasdite printimi i rezultateve nė nota tė nxėnėsve. Nė provimin e parė tė detyruar tė Maturės Shtetėrore 2009, letėrsi dhe gjuhė shqipe, morėn pjesė 38.499 nxėnės.

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Ora News

Publikuar nga: Ora News

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos