Shperndahen rezultatet e provimit te matematikes

Shperndahen ne shkollat e mesme rezultatet e provimit te detyruar te matematikes.Maturantet kane 4 dite kohe per t’u ankuar dhe kur te kete perfunduar rikorigjimi do te shperndahen formularet A2, ku maturantet do te shenojne deget e preferuara.

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Koha TV

Publikuar nga: Koha TV

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos