Dalin rezultatet e provimit tė matematikės

Publikohen notat e provimit tė matematikės. Nė tė gjithė gjimnazet e vendit, janė afishuar listat me rezultatet e provimit tė dytė tė maturės shtetėrore. Sipas tė dhėnave paraprake, maturantėt kanė dalė po aq mirė me nota sa edhe nė provimin e letėrsisė. Tė paktėn nėpėr shkollat e kryeqytetit, ngelėsat, numėrohen me gishta.
Tashmė, pas provimit tė dytė tė detyruar, radha i vjen mė 10 korrik provimit tė lėndėve me zgjedhje, ku maturantėt, kandidatė pėr studentė do tė testohen pėr t'u pranuar nė universitetet publike.

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Ora News

Publikuar nga: Ora News

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos