Could not find match

8 mė tė kėrkuarit, fotot e tyre nė tė gjitha pikat hyrėse tė vendit

Janė tė listuar sipas emrit tė tyre 1500 shqiptarė tė kėrkuar nė zyrėn e Interpol Tiranės, por mes kėtyre tetė janė cilėsuar si mė tė shumėkėrkuar. Ky klasifikim ėshtė bėrė pasi akuzohen pėr krime tė rėnda. Kėshtu interpoli ka shpallur nė kėrkim ndėrkombėtar Dritan Dajti, i cili ėshtė dėnuar pėr vrasje dhe gjobė vėnie, Marjan Rroku, Iidėnuar me burgim tė pėrjetshėm pėr vrasje tė dyfishtė, Gentian Take, i kėrkuar pėr vrasje, dėnuar me burgim tė pėrjetshėm, Gjovalin Lesi ėshtė dėnuar me burgim tė pėrjetshėm pėr vrasje tė dyfishtė. Tė kėrkuar nga drejtėsia shqiptare ėshtė edhe Besnik Shahaj i dėnuar me burgim tė pėrjetshėm pėr vrasje tė katėrfishtė, gjithashtu edhe Ndriçim Sadushi i dėnuar me burgim tė pėrjetshėm pėr vrasje dhe bandė e armatosur nė listėn e tė kėrkuarve ėshtė edhe Aleksandėr Zhulati i dėnuar me burgim tė pėrjetshėm pėr veprėn penale tė vrasjes dhe David Gjokeja, i dėnuar me "burgim tė pėrjetshėm" pėr vrasje tė dyfishtė. Pėr tė gjithė kėta policia e shtetit ka venė nė dispozicion numrin telefonik pa pagesė 129 dhe siguron qė çdo informacion qė do tė jepet pėr super tė kėrkuarit do tė ruhet anonimati.

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Ora News

Publikuar nga: Ora News

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos