MASH shpall fituesit e universiteteve. Lista e plotė

TIRANE- Ministria e Arsimit dhe Shkences beri te ditur sot emrat e afro 20 mije studenteve qe fituan shkollen e larte ne te gjitha universitetet publike te vendit. Shekulli boton te plote listen zyrtare te fituesve. Emrat radhiten sipas rendit alfabetik, ndersa ne kolonen e fundit shenohet numri rendor, pra i sati ka dalė studenti nė kėtė garė.

Ministria thekson se kjo eshte faza e pare, ndersa le te kuptohet se pas regjistrimit te ketyre studenteve, mund te mbeten vende te lira, c'ka pritet tė kete tė tjerė fitues qė do te cilesohen te fazės se dyte.


Shikoni dokumentin ne pdf
 

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Shekulli

Publikuar nga: Shekulli

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos