Bilisht, gjendet i vrare ne nje grope me gelqere

Trupi i pajete i nje personi eshte gjetur pasditen e sotme, ne nje grope ne dalje te Bilishtit.

Lajmin e bejne te ditur burime policore lokale, sipas te cilave dyshohet qe personi ne fjale te jete vrare.

Per momentin identiteti i tij nuk dihet, por sipas burimeve policia ka nisur hetimet per identifikimin e personit dhe zbardhjen e rrethanave.

Burimet shtojne me tej se trupi u gjet ne nje grope me gelqere.

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Top Channel

Publikuar nga: Top Channel

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos