Presidenti Topi dekreton shpallje ligji nr. 10171, datė 22.10.2009.  

D E K R E T PĖR SHPALLJE LIGJI Nė mbėshtetje tė neneve 84, pika 1 dhe 93 tė Kushtetutės, D e k r e t o j Shpalljen e ligjit nr. 10 171, datė 22.10.2009 “Pėr profesionet e rregulluara nė Republikėn e Shqipėrisė”. Nr. Dekretit 6322 Tiranė, mė 05.11.2009 PRESIDENTI I REPUBLIKĖS BAMIR TOPI

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Presidenca

Publikuar nga: Presidenca

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos