Arben Derhemi bėhet baba, vjen nė jetė Darlin  

 Aktori i njohur Arben Derhemi dhe prezantuesja e “Top Albania Radio”, Iva Korumi janė bėrė prindėr tė fėmijės sė tyre tė parė, qė ėshtė njė vajzė. Iva 25-vjeēare ka sjellė nė jetė vajzėn nė datė 30 dhjetor 2009, njė ditė para ndėrrimit tė viteve. Bukuroshja bionde qė mė parė ėshtė parė si prezantuese e njė emisioni pėr tė rinj nė “Vizion Plus”, ndjek ndėrkohė studimet nė Fakultetin e Shkencave Sociale nė Universitetin e Tiranės. Lidhja e saj me Arben Derhemin ndodhi disa vite mė parė, pas njė njohjeje nė ambientet e “Vizion Plus”, atėherė kur Derhemi punonte nė kėtė televizion, si zėri i reklamave dhe spoteve. Ata e kanė ruajtur lidhjen e tyre tė pa komentuar nga mediat, dhe paparacėt ndėrkohė qė kur planifikuan sjelljen nė jetė tė fėmijės sė tyre ende nuk ishin martuar. Tashmė ata kanė marrė statusin tė martuar, ndėrsa njihen si ēifti qė kalojnė shumė kohė bashkė. Aktorit Arben Derhemi tani i mbetet tė shijojė ditat e para si baba, ndėrkohė qė nuk ėshtė i angazhuar nė ndonjė projekt tė fundit teatror.

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Panorama

Publikuar nga: Panorama

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos