Planet, televizioni mė i ri nė treg

Televizioni Planet ėshtė televizioni mė ri nė tregun mediatik. Me njė teknologji tė lartė Planet ėshtė alternativa mė e re televizive. Sipas drejtoreshės se kėtij telvizioni Estela Dashi ky ėshtė njė telvizion qė do tė ofrojė gjithēka nga, filmat dokumetarėt lajmet si dhe programet pėr tė rinj mbi tė gjitha ato edukative njė lidhje tė veēantė ky television do tė ketė me arsimin. Megjithėse ėshtė televizioni mė i ri drejtuesit e Planet thonė se qėllimet e tij janė drejt ngritjes sa mė lartė me njė sėrė programesh tė reja.

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Ora News

Publikuar nga: Ora News

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos