Jetmiri dhe Rezarta luajnė

01/03/10 00:05

Jetmiri dhe Rezarta luajnė me njeri-tjetrin. Ėshtė Rezarta ajo qė shkon e para e i afrohet Jetmirit dhe fillon ta ngacmojė me duar. Ai bėn tė vėshtirin, por ajo e provokon me cfarėdolloj mėnyre qė ai mos ti rezistojė. Kur ajo i thotė se e do, ai ia kthen me shaka se nuk e do, ndėrsa ajo, duke vazhduar lojėn, i thotė se do ta dhunojė e nuk do pyesė fare pėr ligjin. Tė dy vrapojnė rreth njė tavoline, ku njera pėr ta kapur e tjetri pėr ti shpėtuar. Pranė tyre vjen edhe Bledi me Erionin ku i ngacmojnė pėr veprimet e tyre. Erioni i tregon Mirit se e dashura e tij, pak mė parė po kėrcente me Valonin dhe kur ai i kishte thėnė se do tregonte, ajo i ishte pėrgjigjur vetė Miri ka thėnė se jemi cift i hapur. Jetmiri nuk e merr aspak seriozisht kėtė shprehje, por vazhdon tė luajė me Rezartėn dhe i thotė se gjithė kjo energji e saja me siguri ka ardhur nga birrat qė ka pirė. Unė nuk mund tė tė jepem kaq lehtė- i thotė ai me shaka e dy tė rinjtė vazhdojnė tė luajnė pėr disa minuta, derisa Miri pėrgatit njė kafe e del pėr tė pirė cigare nė kopsht, ndėrsa Rezarta mbetet e vetme nė dhomėn e gjumit. if (window.ads_ad_block){ads_ad_block=ads_ad_block+1;}else{ads_ad_block=1;} function showAdBlock_2136(ppc_ad_block_count) { title = document.title; show_ads_id = 2136; show_ads_url = "http://www.kosoftads.com/publisher-show-ads.php"; block_count=ppc_ad_block_count; iframe_width=580; iframe_height=115; metainfo=document.getElementsByTagName('meta'); ref=document.referrer; showContentAds(metainfo); } setTimeout("showAdBlock_2136("+ads_ad_block+")",1000*(ads_ad_block-1));

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Top Channel

Publikuar nga: Top Channel

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos