Ofronte seks nė njė lokal, kapet prostituta 21-vjeēare

Korēė

Njė 21-vjeēare nga njė fshat i rrethit tė Korēės ėshtė arrestuar nga policia lokale, pasi u kap duke ushtruar prostitucion nė njė lokal. Burime zyrtare tė policisė pohuan se 21-vjeēarja me inicialet A.M. nga fshati Dishnicė i rrethit tė Korēės, ėshtė kapur nė flagrancė duke ushtruar prostitucion nė njė lokal nė fshatin Boboshticė. Nė kėtė fshat tė njohur pėr tavernat e tij dhe frekuentimin nga vizitorė tė shumtė, 21-vjeēarja ka qenė e punėsuar nė njė lokal tė zonės. Policia, ndėrkaq, ka filluar hetimet nė gjendje tė lirė edhe pėr pronaren e tavernės. Gruaja me inicialet K.K., 40 vjeēe, do tė ndiqet penalisht pėr veprėn penale tė mbajtjes sė lokalit nė pronėsi tė saj pėr prostitucion.

#

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Gazeta Shqip

Publikuar nga: Gazeta Shqip

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos