Lotaria Amerikane, shpallen 306 fitues tė rinj

Bėhen publikė emrat e grupit tė gjashtė tė fituesve tė lotarisė amerikane. Nė faqet e gazetės "Shqip" sot po publikohen emrat e 306 personave tė tjerė, qė janė pėrzgjedhur nė mėnyrė kompjuterike, nė kėtė program tė shpallur nga qeveria e Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės pėr vitin 2009. Emrat e tjerė fitues do tė vijojnė tė publikohen nė faqet e gazetės "Shqip" edhe nė ditėt nė vijim. Deri tani numri i personave qė kanė marrė pėrgjigjje pozitive, pas aplikimeve nė kėtė short, ka shkuar nė mbi 900 fitues. Mendohet qė numri total i fituesve shqiptarė tė jetė rreth pesė mijė vetė, ndonėse kjo shifėr nuk konfirmohet ende zyrtarisht.

Lista e emrave fitues qė do tė bėhet publike pėrgjatė kėtij muaji seleksionon fituesit e fazės sė parė tė Lotarisė Amerikane, njė mundėsi kjo pėr ata qė duan tė jetojnė dhe tė punojnė nė SHBA. Mė pas kėta fitues pėrmes procedurave tė pėrcaktuara nga shteti amerikan duhet tė kapėrcejnė fazėn e parė pėr t‘u shpallur fitues edhe tė fazės sė dytė, qė i afron sė tepėrmi me dėshirėn apo atė qė prej vitesh quhet "ėndrra amerikane".

"Seksioni 203(c) i Aktit tė Emigracionit tė vitit 1990 vė nė dispozicion pėr ēdo vit njė maksimum prej 50.000 vizash emigrimi pėr qėndrim tė pėrhershėm nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, qė mund tė pėrzgjidhen nė mėnyrė tė rastėsishme prej sistemit kompjuterik tė programit tė lotarisė". Ėshtė ky sqarimi qė jepet nė faqen zyrtare tė internetit tė Ambasadės Amerikane nė Tiranė. Aty theksohet mė tej se regjistrimi i llotarisė DV-2009 ka filluar nė orėn 12:00 tė drekės mė datė 3 tetor 2007 dhe ka mbaruar nė orėn 12:00 tė drekės tė datės 2 dhjetor 2007. Periudha e regjistrimit pėr llotarinė DV-2009 ka mbaruar dhe tė gjitha aplikimet qė janė bėrė mbas kėsaj periudhe nuk janė pranuar.
TIRANE

1. Katalina Kiso Bejko, Rr.Grigor Bejko, P.45/1, Shk.1, Ap.5

2. Adriano Share, Rr.Naim Frasheri, P.Ministria Rendit, Ap.18; 00355

3. Idriz Nevruz Seitaj, Rr.Shoto Beg

4. Albert Gjuzaj, Rr.Naim Frasheri, Nr.46

5. Livia Nano c/o Blendi Ceka, P.2, Ap.29, Rr.Barrikadave

6. Fatbardha Hoxha, Rr.Hoxha Tahsim, P.109, Shk.1, Ap.2

7. Eldjona Kujtim Balili, Rr.Jordan Misja

8. Irena Hysenaj, Rr.K.Gega, P.3, Ap.18

9. Mimoza Shegani, L.1, Rr.A.Demi, Nr.275

10. Josena Elezi, L.6, Nr.15, kombinat

11. Silva Gamda c/o Roland Papojini, Rr.Mgjollesha, Shk.2, P.60, Nr.18

12. Violeta Biba, Rr.Jordan Misja, P.39, Shk.1, Ap.4

13. Ruzhdi Bylyri, Rr.Kajo Karafili, Nr.72

14. Kristaq Niko Pleopi, Rr.Mujo Ulqinaku, P.42, Shk.2, Ap.16

15. Ingrid Demneri, Rr.Petro Nini Luarasi, P.Ormars 2000, Ap.19

16. Liljana Kodra, Eugen Kodra, Rr.Deshmoret 4 Shkurtit

17. Anilda Ajazi, Blv.Zogu i pare, P.13

18. Erald Sula, Entela Sula, Rr.M.Grameno, P.2, Shk.1, Ap.15

19. Gjergji Qose, Rr.Shemsie Muka, Shkoze

20. Suzana Baballiu, Rr.Bardhyl, P.9, Ap.5

21. Gjergji Tato, Rr.Muhamed Gjollesha

22. Viola Kasdaj Myselfo, Rr.Qemal Stafa, P.1, Shk.1, Ap.3

23. Ylli Brahja, Rr.S.Delvina

24. Abedin Telhallari, Rr.Halit Bega, P.17, Shk.1, Ap.1

25. Fiqeret Shkreli, Rr.Mujo Ulqinaku, P.28/1, Shk.1, Ap.13

26. Ahmet Kolisi, Rr.Muhamed Gjollesha, P.62/18/2

27. Gentjan Denaj, Rr.Kavajes, P.5, Shk.2, Ap.15

28. Valbona Sulaj, Rr.Sitki Gibo, P.104, SHk.1, Ap.17

29. Fatos Dervishi, Rr.Kongresi Manastirit, P.46/10, Shk.1, Ap.1

30. Nereida Caka, Rr.Donb Bosko

31. Shkelzen Alushi, Rr.Irfan Tomini, P.Ekonomikut,Hyrja 2

32. Agim Aliaj, Rr.Xh.Bushi, P.2, Shk.4

33. Ilirjan Mece, Rr.Muhamed Gjollesha, P.60/1, Shk.2, Ap.13

34. Dhurata Brekofca, 183, Rr.Hooxha Tahsim

35. Denita Asllani, Blv. Bajram Curri, P.135, Ap.5

36. Liljana Borici, Rr.Ferit Xhajko, L.3, P.58, Shk.1, Ap.2

37. Agim Doci, Rr."Zonja Cune", Nr.31

38. Alfred Sakaj, Rr.Shim Kolli, P.46, Ap.9

39. Redi Coka, Rr.Dibres, P.410, Shk.2, Ap.6

40. Flamur Musabelliu, Rr. Niko Avrami, P.1, Shk.3, Ap.23

41. Liljane Lasi, Rr.Muhamed Gjollesha, P.54, Shk.1, Ap.4

42. Bashkim Kallco, Rr.3 Deshmoret, Misto Mame, L.6

43. Vjollca Gani Gjidia, Rr.Pandi Dardha

44. Dritan Perkeci, Rr.Kongresi Permetit, P.79/1

45. Nertila Caushi, Blv.Bajram Curri, Pallati i ri

46. Behar Toska, Rr.5 Maji, Pallati i ri

47. Antoniks Gengo, Kombinat, Shk.31

48. Kasem Saliasi, Rr.Kavajes, P.Teknik, Shk.7, Ap.24

49. Vjollca Fadil Saliu, Rr.Selim Braja, mbi kafe Brazil

50. Llesh Nonkaj, Rr.Don Bosko, Shk.3, Ap.7

51. Arjan Vladi, Rr.B.Cullaraj, mbrapa xhamise, Kombinat

52. Bashkim Shyso, Rr.Todi Shkurti, Nr.61

53. Edlira Merko, L.Allias, P.2, Ap.6

54. Ilirian Petrit Basho, Rr. Sulejman Poshi, P.88, Ap.22

55. Klodjan Harenmemi, Oleandri Shabani, Rr.M.Gjollesha, P.252, Shk.1, Ap.5

56. Enkelejda Ēullhaj, Rr.Qazim Vathi, Nr.7, Ap13245

57. Frosion Kali, Rr.M.Gjollesha, P.32, Hyrja.5, Kati 5

58. Dorjan Prifti, Rr.Ali Baushi, P.7, Shk.4, Ap.37

59. Markeled Shyraj, Vore

60. Kristi Ēuko, Rr.Hoxha Tahsim, P.288, Ap.1

61. Jetmira Muēo, Rr.Qemal Stafa, Nr.235/1

62. Yllka Sokaj

c/o Ridvan Ikikardes, Rr.Naim Frasheri, Nr.259

63. Eriselda Bregasi, Rr.Irfan Tomini, P.Sinani, Ap.7

64. Marinela Shahu,

c/o Sotiraq Ēeēo, Rr.Haxhi Dallia, Pallati i ri, Kati 5

65. Altin Ballahiu,

c/o Shpetim Gjyzeli, Rr.Muhamed Gjollesha, P.51, Ap.13

66. Denis Koēi, Rr.Qemal Stafa, Pallati i ri perballe Prokurorise, Shk.1, Ap14

67. Burbuqe Gegvoko, Rr.Elbasanit, 3 Vellezerit Kondi

68. Eduart Lazri, Rr.Mine Peza, P.87/1, Shk.4, Ap.31

69. Rajdo Abdurramani, L.Komuna Parisit, P.Erald

70. Taulant Kona, Rr.Myslym Shyri, P.8, Shk.2/1, Ap.3

71. Aleks Rama, Rr.nazi Meka, P.236, Shk.1, Ap.9

72. Albina Alem Qihiri, Rr.irfan Tomini

73. Klevis Haxhiraj, Rr.Mine Peza, P.236, Shk.1, Ap.9

74. Anton Eqerem Didi, Rr.Don Bosko, P.326, Shk,.3, Ap.23

75. Erolbo Aliaj, Rr.Qazim Vathi, Nr.35

76. Erald Topi, Rr.Ali Demi, P.72, Shk.1/7

77. Qirjako Kosova, Blv.Bajram Curri, P.33/5, Ap.1

78. Alketa Qori, Rr.Branko Kadiu, 6/2, L.3

79. Rrolert Milo, Rr.Anton Lena, P.7, Kati 6

80. Artan Ndoci, Rr. Don Bosko, Pallati i ri prane Hotel tirana

81. Luljeta Shyro, Rr.Mihal Grameno, P.12, Shk.2

82. Tefta Kurtiqi, Rr.Qemal Stafa, P.577, Shk.1, Ap.8
83. Fatmir Peposhi, Rr.3 Vellezerit Kondi, Pallati 11 katesh, Kati 5

84. Enrieta Koēi, c/o Petrit Koēi, Rr.Emin Dulaku, P.6/1, Ap.11

85. Elizabeta Poro, Rr.Kavajes, Shk.1, Ap.15

86. Greta Andrea Shehaj, L.8, Rr.Grigor Sheba, P.12, Shk.1, Ap.12

87. Shirbi Ēiēo, Rr.Muhamed Gjollesha, P.20, Shk.3, Ap.20

88. Bujar Mullahi, Rr.Asim Vokshi, P.91/1,Ap.24

89. Esmeralda Shokiri, Rr.Aleksander Moisiu, P.13, Shk.20, Ap.4

90. Aleksander Nikolli, Rr.Sotir Kola, Nr.1


MALIQ

1. Elda Selimas, Blloku 3

2. Ervis Spaho, Drithas Maliq


PATOS

1. Zemina Caushaj, L.1 Maji

2. Klodiana Myftaraj, L.29 Marsi

3. Engjell Seitaj,

4. Eriselda Rrapi, L.A.Naftetari


MEMALIAJ

1. Saimira Kuci

c/o Robert Kuci, L.2


PERRENJAS

1. Dritan Haxhi Belba

c/o Haxhi Belba, L.1, Rr.1 Maji


Fieri

1-Majlinda Yzeiri L:Apollonia Mbi ish-mapon

2-Elis Edmond Sinani L:Apollonia Rr:Rauf Naullbani P:17

3-Agron QarriL:15 TETORI Rr:Miēa Papuciu Nr.54

4-Pandeli Gjina L:AfRIM

5- Luiza Banushi L:29 Marsi Patos

6-Artemani Meta L;8 Shkurti Pall. 9

7-Rezarta Engjell Tahiraj L: 1 Maji

8-Dritan Dule Brahimi Levan

9-Emiljano Zenun Musku L:1MajiP.2/2

10-Endri Sotir Guxo L.Kastriot Rr.PecukeP.6Ap.4

11-Englantina Zhuka L.Kastrioti Rr:L.Kastrioti Rr Brigada e XISulmuese

12-Jetmir Merkaj L;LIRI afer Pedakogjikes

13-Ilir Myqerem Muskaj, Posta Fier,L.Naftetari,Patos,Fier 9301

14-Artur Veliaj, L.Kastrioti, Rr.Llambi Bego

15-Miranda Kina, Marinez, Fier

16-Silvana Balla, L.15 Tetori, tek Karburanti

17-Erald Kuka, L.1 Maji, parafabrikati nr.2

18-Shqiponja Hyskaj, L.1 Maji, Fier

19-Arton Prifti, L.Apollonia, Rr.Arila Bozdo

20-Nikollaq Joni Prifti, L.15 Tetori,Rr.KiciThomasi, Shkolla priate 6

21-Ledia Agron Lamcaj, L.15 Tetori

22-Gremi Aleksander Lorina, L.8 Shkurti

23-Bashkim Agalliu, L.1 Maji, Patos

24-Vite Sauli, L.16 Prill

25-Roland Tase, L.1 Maji

26-Jonida Vidhi, Pojan

27-Kozeta Abazi, L.8 Shkurti, P.34

28-Bujari Hoxhaj

Elida Hoxhaj, Apollonia

29-Ardian Hysenaj, L.Kastriot, Rr.Dervish Hekali

30-Liliana Dervishaj, Peshtan, Frakull e madhe

31-Emila Syziu,Sheqi I vogel

32-Eralda Daulla, Grecolli

33-Isuf Kapaj, Lagja 16 Prilli, Rr "Leon Rei", Pall AzotikutBallsh

1-Shqiponja Maliq Dollani L:5 shkurti

2-Suzana Verbaj Lagjja:28 Nentori Ballsh Mallakaster

3-Ergels Astrit ĒebajLagjja :BonifikimMallakaster


Gjirokaster

1-Alketa Qoma L:Granice

2-Virgjil Merja 18 Shtatori

3Arjon Ligu L:18 Shtatori

4-Emanuela Moska L:18 shtatori

5-Arben Bozarti L; 18 shtatori

6-Grigor Lloboutijadhi L:18 Shtatori


Shkoder

1-Terezina Docaj Vau I Dejes

2-Greta Hoxha L:Vojo Kushi R:Muhamet Dinaj Nr.53

3-Valbona Mati Baēallek

4-Kujtim Mlloja L:Doniel Matlliaj Rr:Halid Borgohlivi

5-Jak Zadrima Somizisht I vjeter Dojci Bregu I Brunes Shkoder

6-Leonard Paulin KOLA

7-Shpresa Kacici L :Vobil Shanta Rr :ĒAJUPI Gj.vjeter

8-Alma Gjini Zus Restoranti "Butrint Park "

9-Ismet Canaj Zus Komuna e Relhinave

10-Valbona Kalmdorev L:Skenderbej L. Skenderbej Rr Marsel Kashen

11-Gert Lika L:Perosk Rr Arqile Kondi

12-Nirana Dibra L:Fahri Ramadani Rr:Xheladin Fishta

13-Pjerin Kruqi L:Tom Kola Rr :Kruqi L:Tom Kola Rr Daniel Mollja P:1272

14-Fejzi Elhemi L:Bahcallek

15-Flor Pjetri Shefqet Vau I dejes

16-Ermir Trunga L:Daniel Matkaj Rr Tasim Brendiulai NR .73


Vlore

1-Besmir SULA L:Pavaresia Rr.Pelian Leskaj Nr.10 lore

2-Lindita Ramo Maka 1/o Maka Lindita L; Lirim

3-Jonalba Muri Muha 1/0 Muhameti Jonalba L:Lef Sallata

4- Onela Janina 1/0 Onela Janina L:Isa Boletini Rr:S.Zotaj p:601

5-Bledar Shehaj L:Osman Haxhia Rr:Demokracia pall.1282

6- Veliko Ianaj dhe Veliko Manaj Velce Brataj

7-Elisabeta Nasi L:Osman Haxhiu Rr.Demokracia pall.1324 ap.14

8-Roen Troqe L:Isa Boletini RrBello Pallati I ri I Dhorit Vlore

9. Enver Lazemetaj, Dukat


Berati

Elisa Ilir Meshau Lagjia "30 vjetori", P.36
Marjeta Malko Angjeliu, Aleksandėr Angjeliu, Rr. J. Vreto, L. Arif Syziu
Edlia Myfail Paja. L Dashmorėt e Kombit, shtėpi private
Rajmonda Adem Lybeshari L. Donika Kastrioti P.255
Nazime Hasim Spaho L. Donika Kastrioti
Manushaqe Qerim Turhani Rroshnik
Besfort Bedri Braho Drobonik
Burbuqe Kordha Stanice
Alfons Vasil Lefta L. 10 korriku
Eva Sabri Qafa L. 30-vjetori
Sai mir Kurti L. D. Kombit Pall 32
Fatos Hymet Bujaxhiu L. 30 vjetoir
Astrit Baki Hoxhallari Uznovė
Petrit Tapia L. Kala
Elton Subashi Lumas
Edlira Nuri Bendo L. "Kushtrimi" P. 129
Hekuran Qerozi Pellumbas Lumas


Ura Vajgurore

Polikseni Llazar Koraqe - L. 18 Tetori Ura Vajgore


Koplik

1. Bukuria Hoti - Boriēi i Madh Vrakė Gruemierė Koplik


Fushė-Krujė

Ilir Ēuni, L. Punėtori P. 63 sh.1 Ap nr.10
Adrian DragushMinxolli L. Kastrioti


Saranda

1. Gjergj Mėhilli L. 4 Pall 31/1


Skrapar

2. Oligerta Pėllumb Gjoka L. "5 shtatori" Ēorovodė


Rrogozhinė

Luan Hydajet Meēaj


Lezha

Orges Likaj Lagjia "Skėndėerbeg"
Gėzim Koka L. SMT, "Beslidhja"
Nikolin Mark MArku Ishull Shėngjin


Kuēovė

1. Gjergj Shyti L. Tafil Skėndo Blloku 2.

2. Fatjon Sino L. Llukan Prifti


Durrės

Jondadri Prodani L.2, rr. "A. Goga" Ap. Nr.55
Ferik Sadikllarri L. 15 Rr.Rr. A. Goga
Dashamir Matraxhi Katundi I Ri
Mirela Cicaj L. Kodėr Shijak
Orjeta Hysni Meēo L. 10, Rruga e Arbėrve Nr.42Pogradeci

Shqipėria Shkėmbi Rr. Kajo Karafili L. 5, P. 158
Majlinda Vreto L.5 rruga Unazė Pėrroi I Ēaprazit
Marsela Kuqo Remenj
Enver Llangos Gėshtenjas Rr e Korēės
Ilir Braceri L. 4 Rr. Gani Homcani
Hatmije Hoxhallari L.5 Rr. Islam Dani Pall.155
Afėrdita Xhemollari Gėshtenjas
Milena Begalli L.3 Pall. 87
Rezarta Idajet Abasllari L. 5, Rr. Islam Dani P.182
Florenca Krasta L. Kala
BLedar Ibi L.5 Palla 175, Rr. Islam Dani,
Alfred Naēo Filiali i Postės
Redi Hoxhallari Guras
Nermin Agolli Rr. Rinia L.2 Pall B. Ēollakut
Fatmir Mani Rr. e Korēės
Feim Oparaku Rr. Islam Dani L.5
Ervin Cale L. 5, rruga Cene Mane
Myftar Avdulla Linkom Udenisht
Sandri Topalli Memelisht
Aferdita Xhukellari Verdovė
Erinda Spahillari L.1 Rr. Shemsi Koroveshi
Rueda Flamuraj Geshtenjas
Ervin Hysa Memelisht
Sotiraq Stafani L. 1 Rruga Shemsi Koroveshi
Jetnor Mueka Dardhas
Alketa Balliu L.1 Rr. Shemsi Koroveshi
Olgert Kapa Ēerrave
Klitjon Muamer Musollari Vėrdovė
Drinalda Kasmollari L. 2, Rr. Rinia
Altin Xherahu L.4 Kala
Albi Begolli L.5 rr. Islam Dani
Anila Kenuti L.4 Rr. Gani HAmcani Pall.1245


KORĒE

Ina Prifti rr. V.Tromarq L. 12, nr.64
Fatime Tahir Xhengo Lozhan
Nertila Ligori Rr. Petraq Shomo L. 18, ish SMT
Mirela Gjata Rr. Viktor Eftimiu L.16, Nr.3
Dion Titili Rr. Viktor Eftimiu P.50 HB17
Albina Foto Lgj. 10, Blloku I Ri Sportiv P.UMB 18
Aurela Kodra Belorta
Endri Beqiraj Qatrom
Albana Metollari L.6 Rr. A Vokshi Nr.30
Esmeralda Ylli L.6. Rr. D. Progri Nr. 37
Anita Nasto Diellas Liqenas
Voltisha Halushi Rr. Qybra Sokoli L.6 nr.41
Stilijan Palili Rr. Sotir Polena L.4
Eftali Dushku Ēiflig
Petrika Sotiri Belorta Bulgarec
Elda Kasuli Rr. Gjon Kastroti L.3 Nr.11
Sokol Demcolli Rr 1 maji L.10
Zhaneta Qyleti Rr. Petraq Shomo L.18 Pall1/16
Ilda Naum Liqenas
Besnik Vishaj Rr. Kiēo Drenova Lis P.30/c
Marjana Isak Rr. Viktor Eftimiu L.16. Pall i ri Rilindja
Olgert Struga Rr. Memo Nexhipi L& N2
Fatjon Luarasi L.10 Rr. Niko Kovaēi Unaza
Rajmonda Kotes Voskop
Myqereme Mensillari Bulgarec
Suzana Ilia L. 12, Rr.Dhori Luarasi nr.3
Valmira Zake Dvorani Rr. Eleni Gjoka Pall116 L.5
Rigelsa Mero Vashtemi
Fatos Calo Mbrorje
Olger Sadik Rr. Kiēo Drenova L.15 P.7A/7
Gurali Veis Kamenic
Gentiana Seferaj L. 7 Blloku Rinia P.2 D/2
Ilia Fili rr. Papallam bro Ballamori L.1, N14


Peshkopi

1. Sokol Koci Lagjia. "Vehbi Dibra"

2. Luan Neziu Muhurr

3. Fariz Reka Lagjia "

4. Defrim Meziu Muhurr


Bulqize

1. Samie Selita Lagjia e re


Krume

1. Flora Poga Lagjia 2, Pallati 10, Krume


Bajram Curri

1. Kreshnik Demaliaj Pac

2. Ismet Leoja L. "Partizani"

3. Elton Hoxhaj L. 28 Gusht

4. Endrit Ndreshaj


Rreshen

1. Ndrek Bardhi Blloku I

2. Eva Tosku 3 Pallatet 51


Kukes

1. Kreshnik Mata Lagjia 3, P.57, Ap. 9

2. Edison Elezaj Lagjia 5, P.1, Shk 3, Ap 19


Lushnje

1. Albert Lushi dhe Ardit Lushi Fier-Seman, Gradishte

2. Neki Alicka Lagjia "Loni Dhamo", Pall20

3. Dhimiter Cekani Divjake

4. Florion Trifka dhe Zhukan Trifka Bishqem

5. Gordana Mehelli dhe Sadik Mehelli L. Xhevdet Nepravishta

6. Mirela Nushi dhe Aristotel Nushi L. Skender Libohova

7. Albana Sula dhe Qerim Sula Thomazaj

8. Fatmir Kadri Gjata, Dushk

9. Artemida Dalipaj dhe Maliq Dalipaj Dushk


Lac

1. Gege Stojani Lagjia 4, Shtepi Private, Kurbin


Gramsh

1. Redi Roshi Lagjia 18 Gushti, P. 64, Shk3

2. Nexhmije Sadiku Lagjia Sporti


Bilisht

1. Klevis Llenga dhe Novruz Llenga Koshmice

2. Nertila Hoxha Milas

3. Miranda Dragoi

4. Ferdinand Radhami Stropan

5. Elvira Mulla Baban, Devoll

6. Gecni Haki Kapo

7. Meine Idaet Caushi Fitore


Elbasan

1. Elton Osmanilliu L. Beqir Dardha. Pall. 78/5

2. Ermir Hxhalli Brigada 17 Sulmuese, Pall 99.

3. Jonito Selimaj Lagjia. "5 Maji", Rr. Koco Brisku, Vila 3

4. Eriola Dalanaj Lagjia "Vullnetare", Pall 628. Ap 1

5. Malvina Gaxhi Lagjia "Luigj Gurakuqi", Pall 75/1, Ap 24

6. Albana Kudret Duhanxhiu Lagjia "5 Maji", Pall 712

7. Dorina Salizani Lagjia "Emin Matranxhiu", Pall 65/1


Vlore


1.Enver Lazemetaj Dukat,


Fier


1. Isuf Kapaj, Lagja 16 Prilli, Rr "Leon Rei", Pall Azotikut,

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Gazeta Shqip

Publikuar nga: Gazeta Shqip

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos