Vajzat porno tė Tiranės, njė mashtrim online!

 

Emrin Fling, nuk e njeh thuajse askush nė Tiranė. Nė 4 pika internet-kafe qė pyetėm nė njė orė pasditeje tė vonė tė sė premtes, pyetjes "A e keni dėgjuar ndonjėherė Fling-un", klientėt (nė shumicė vajza e djem tė rinj) i pėrgjigjeshin me njė mbledhje supesh..

Por Flingu duket se i njeh mirė tė rinjtė e Tiranės.. Sidomos vajzat. Ose sė paku, kėshtu pretendon..

Kush ėshtė Fling? Fling ėshtė pseudonim i njė porno-star interneti me njė nga faqet rozė mė tė klikuara nė botė. Ideja e tij ėshtė e thjeshtė. Nė sajtin e tij online Fling thotė se udhėton nė gjithė botėn pėr tė takuar vajza tė bukura. Natyrisht qė nuk i takon vetėm pėr tu dhuruar trėndafila. Flingu ėshtė pornostar dhe merret me mend se çfarė kėrkon njė posnostar.

Ndoshta me Flingun as qė do tė merreshim sikur nė adresėn e tij online tė mos gjenim fotografi tė shumta vajzash tė zhveshura, tė cilat Fling i prezanton si vajza nga Tirana.

Njė nga adresat ku mund tė shihen „bėmat" medemek shqiptare tė Flingut ėshtėhttp://www.amateurcleavage.com/nd/fling/11/index.html

Njė shqiptar e ka lehtė tė konstatojė menjėherė se vajzat "tiranase" me tė cilat Flingu pėrfshihet nė raporte seksuale, nuk kanė si tė jenė tiranase. Jo vetėm pse aty gjen emra dhe ngjyra qė vetėm me Shqipėrinė nuk kanė tė bėjnė (p.sh. emrat e vajzave janė tė tilla si Jane, Xhulia, Sasha, Misha etj, ndėrkohė qė disa nga vajzat janė mulate apo raca tė tjera tė pagjendshme nė Tiranė), por edhe pėr njė arsye tjetėr qė po e shpjegojmė mė poshtė…

I bėmė Flingut njė lojė tė thjeshtė. I dėrguam nė emailin e tij, njė foto nudo tė marrė rastėsisht nga interneti dhe i shkruam nė anglisht. "Pėrshendetje Fling. Jam Carmela Dutra.. Tė shkruaj nga Albania nė Amerikėn Latine dhe kjo ėshtė fotoja ime. Tė pėlqej..?"

Foton e pamė shumė shpejt nė listėn e "vajzave nga Shqipėria" tė sajtit tė Flingut/ Dhe madje u "begenisėm" edhe me njė pėrgjigje nga vetė Flingu, e ardhur shumė mė shpejt nga ç'prisnim. Ishte mbresėlėnėse, pėrgjigja. Gjithçka i kishte bėrė pėrshtypje qė nga gjoksi i vajzės sė fotos e deri tek nickname i pėrdorur (pseudonimi), por asnjė fjalė pėr "adresėn" e rreme tė Shqipėrisė pėrdorur enkas pėr ta provokuar.

Dukej qartė qė Fling djali, as qė e kishte idenė se ku ndodhet nė hartė Shqipėria..!

E kotė tė themi se ėshtė e pamundur tė gjesh nė Tiranė, ndonjė nga fytyrat qė duken nė faqen e Fling hokatarit. Me njerėn nga fotografitė e vajzave me tė cilat Flingu thoshte se kishte kaluar "tri netė tė nxehta nė Tiranė", brodhėm thuajse nė tė gjitha lokalet e natės nė Tiranė. Njė tip e atillė nėse do tė ishte nė Tiranė, do tė ishte medoemos njė nga ato qė e "vdesin" jetėn e natės. As qė bėhej fjalė ta njihte njeri, apo ta kishte parė ndikush atė fytyrė..

Nejse, Flingu atė punė ka. Por dy rreshta nė gazetė ua kemi borxh tė gjithė atyre qė nė pamundėsi pėr tė njohur mirė Tiranėn, sapunin e Flingut e hanė pėr djath tirane.

 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Shekulli

Publikuar nga: Shekulli

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos