Presidenti Topi dekreton shpallje ligji nr. 9948, datė 07.07.2008.

D E K R E T
PĖR
SHPALLJE LIGJI


Nė mbėshtetje tė neneve 93 dhe 84, pika 1 tė Kushtetutės,


D e k r e t o j

Shpalljen e ligjit nr. 9948, datė 07.07.2008 “Pėr shqyrtimin e vlefshmėrisė ligjore tė krijimit tė titujve tė pronėsisė mbi tokėn bujqėsore”.


Nr. Dekretit 5826
Tiranė, mė 29.07.2008
PRESIDENTI I REPUBLIKĖS
BAMIR TOPI


 

Publikoje në:

Disktutime, lajme dhe informacione nga jeta e perditshme

Informacione mbi artikullin

Presidenca

Publikuar nga: Presidenca

Tė tjera lajme interesante

Regjistrim

Ju mund tė regjistroheni pėr RSS ose pėr tė marrė e-mail me lajmet mė tė fundit.

Regjistrohuni per RSS feed


Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos