Lajmet e tërhequra në datën 2014-10-25 nga gazeta Gazeta Shqip (gjithsej 15 artikuj )

» Siatėll, 2 tė plagosur, studenti hap zjarr nė shkollė mė pas vetėvritet

Tė paktėn 2 studentė janė plagosur pasi njė i ri hapi zjarr nė mjediset e brendshme tė Universitetit Marysville-Pilchuck, nė Marysville, pranė Siatėllit. Alarmi pėr tė shtėnat tė cilat vinin nga kafeneja, nė ambientet e brendshme tė universitetit u dha nga vetė nxėnėsit dhe mėsuesit, ndėrkohė qė vetė ag

» Gjirokastėr, arrestohet pas dy muajsh arratisje  trafikanti i drogės

Braktisi fugonin me 450 kg marijuanė,  mė 3 gusht tė kėtij viti, arrestohet i dyshuari G.Arapi. Ngjarja ka ndodhur nė aksin Gjirokastėr-Kordhicė, ku policia atė kohė  kishte ngritur

» De Biazi dhe lojtarėt tė tronditur nga vendimi

Balaj: Mė fal Platini pėr stolin qė desh e theva me kokė, bravo UEFA! Ermal Kuka Ata qė e kanė ndier mė shumė vendimin absurd tė

» Shqiptarėt nė shesh kundėr vendimit

Protestat Tifozėt kanė filluar qė dje protestat e tyre publike ndaj vendimit tė UEFA-s pėr tė dėnuar Shqipėrinė pas ngjarjeve nė Beograd. Nė Tira

» Ushqimet qė duhet tė konsumoni pėr tė mos u sėmurur kurrė

Kėshilla - Ruajtja e shėndetit tė mirė nuk ėshtė njė gjė e lehtė! Njė dietė e rregullt dhe e ekuilibruar ėshtė sekreti pėr t’u thėnė lamtumirė shqetėsimeve tė vogla tė stinėve, por edhe sėmundjeve mė serioze

< Më para | 1 | Më pas >

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos