Lajmet e tërhequra në datën 2014-10-30 nga gazeta Gazeta Shqip (gjithsej 10 artikuj )

» Arrestohet pėr vjedhje energjie Bujar Brovina, ish-drejtori i Qytetit Studenti

Ish-drejtori i Qytetit Studenti, Bujar Brovina ėshtė vėnė nė pranga paraditen e sotme me akuzėn e vjedhjes sė energjisė elektrike. Gjatė seancės sė sotme nė kuvendin e Shqipėrisė, ministri i energjetikės, Damian Gjiknuri deklaroi se ish-drejtori i QS kishte tri lidhje tė paligjshme nė vilėn e tij trekatėshe nga

» Qeveria legalizon 480 parcela me ndėrtime informale

 Vendimi Numri mė i madh i poseduesve tė objekteve, nė Fier dhe Tiranė

< Më para | 1 | Më pas >

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos