Lajmet e tërhequra në datën 2014-09-19 nga gazeta Zėri i Amerikės (gjithsej 1 artikuj )

» Luniku: Është tronditur besimi tek Banka

Ish-guvernatori i Bankƫs sƫ Shqipƫrisƫ, Kristaq Luniku thotƫ se me ngjarjet e fundit, Bankƫs Qendrore i ƫshtƫ dƫmtuar besueshmƫria dhe se duhet punuar pƫr ta rikthyer sa mƫ shpejt kƫtƫ besim. Zoti Luniku, tha nƫ njƫ intervistƫ pƫr Zƫrin e Amerikƫs se problemet themelore tƫ Bankƫs Qendrore, janƫ ato tƫ drejtimit, administrimit dhe pƫrgjegjƫsisƫ qƫ duhet tƫ mbajnƫ guvernatori dhe Kƫshilli Mbikqyrƫs. Zoti Luniku, aktualisht Kƫshilltar pƫr Strategjinƫ nƫ B

< Më para | 1 | Më pas >

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos