Lajmet e tërhequra në datën 2014-10-24 nga gazeta Zėri i Amerikės (gjithsej 1 artikuj )

» Incident tjetėr nė Shtėpinė e Bardhė

Njė 23-vjeēar ėshtė ndaluar nga policia, pasi kapėrceu gardhin dhe hyri nė oborrin e Shtėpisė sė Bardhė, duke shkaktuar njė bllokim nė kompleksin presidencial tė Shteteve tė Bashkuara, incidenti i dytė i kėtij rasti qė nga shtatori. Njė zėdhėnės i Shėrbimit Sekret tha se Dominic Adesanya, banor i shtetit tė Merilendit, pranė kryeqytetit, u ndalua rreth orės 7 pasdite, sipas orės lokale, pasi u kap nga punonjės dhe qentė e sigurimit. Babai i personit nė fjalė

< Më para | 1 | Më pas >

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos