Lajmet e tërhequra në datën 2014-09-23 nga gazeta Klan TV (gjithsej 9 artikuj )

» Nisin sulmet amerikane ne Siri

0 brbr brbrAvionet ushtarake amerikane kane kryer sulmet e para ne territorin sirian kunder Shtetit Islamikbrbr brbrLajmi konfirmohet nga zyrtaret e Pentagonit sipas te cileve u goditen disa objektiva ne Raka ne lindje te Sirise qytet i konsideruar si bastion i xhihadistevebrbr brbrPentagoni tha se sulme

» Paloka dhe Ruci nen nje cader

0 brbr brbrAto jane kundershtar te hershem dhe u perkasin dy kampeve te ndryshme politikebrbr brbrEdi Paloka dhe Gramoz Ruci jane fotografuar nen nje strehe te perkohshme per te mos u lagur nga shiu i vjeshtesbrbr brbrDy kryetaret e grupeve parlamentare PD dhe PS duket se i kane harruar ndasite e vjetra

» Rita Ora mentore ne The Voice of UK

0 brbr brbrRita Ora i bashkohet panelit gjykues te The Voice of UK se bashku me Tom Jones william dhe Ricky Wilson Ajo eshte nje nga kengetaret me te shitura te momentit dhe perzgjedhja e saj per te qene pjese e voice britanik ka qene krejt e rastesishmebrbr brbrAjo e ka pranuar menjehere oferten per te

» Megi Ndokaj pozon per Fadil Berishen

0 brbr brbrModelja Megi Ndokaj ka vendosur te braktise Shqiperine dhe te kerkoje famen ne token e premtuarbrbr brbrBukuroshja Ndokaj ka vendosur te nise karrieren e saj pertej kufijve dhe padyshim Amerika eshte vendi ideal per te gjetur famenbrbr brbrPer te hyre fuqishem ne boten e modelingut nuk mjafton

» Ancelotti Ronaldo nuk ka nevoje per pushim

0 brbr brbrTrajneri i Real Madrid Carlo Ancelotti thote se Cristiano Ronaldo nuk ka nevoje per pushim dhe do te luaje kunder Elche gjate dite se martebrbr brbrKete deklarate ai e beri gjate nje conference per shtyp perpara ndeshjes se dites se sotmebrbr brbrTani per tani Ronaldo nuk ka nevoje per pushim

» Bihteri pushim nga ekrani behet amvise

0 brbr brbrAktorja me e paguar e Turqise Beren Saat e njohur per publikun shqiptar per rolin e Bihterit ne serialin Dashuri e Ndaluar kete vit ka refuzuar ofertat per te qene pjese e serialevebrbr brbrArsyeja eshte se Beren ka nevoje te shijoje vitin e pare te marteses me kengetarin Kenan Doulubrbr brbrM

» Ish-futbollisti nuk gjen rehat me grate

0 brbr brbrPer ish-futbollistin gjerman Lothar Matthaeus nuk kane te mbaruar dasmatbrbr brbrMatthaeus do te shkoje per here te peste para altarit dhe kesaj here e perzgjedhura e tij eshte modelja ruse Anastasia Klimkobrbr brbrIsh-fituesi i Topit te Arte 53-vjecari Matthaeus dhe modelja seksi 25-vjecarja

» Clooneyt i paguan vjehrri dasmen

0 brbr brbrPavaresisht se George Clooney eshte aq i pasur jo vetem per nje dasme por shume me shume se kaq prinderit e bashkeshortes se tij te ardhshme do te paguajne nje pjese te shpenzimeve te dasmesbrbr brbrKjo jo sepse Clooney eshte kernac por familja e Amalit me origjine libaneze e kane ne tradite q

» Ja cfare dominon ne trurin e Ledrit

0 brbr brbrA ju kishte shkuar ndonjehere ne mendje qe te zbulonit se cfare dominon ne trurin e reperit kosovar Ledri Vulabrbr brbrSigurisht qe jo por ja qe vete kengetari ka zbuluar per fansat e tij se me cfare e ka te mbushur trurin e tijbrbr brbrLedri ka postuar ne rrjetin social Facebook nje foto ku k

< Më para | 1 | Më pas >

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos