Lajmet e tërhequra në datën 2014-10-02 nga gazeta Klan TV (gjithsej 1 artikuj )

» Turqia vendos sot nese do t8217i bashkohet luftes kunder ISIS

0 brbr brbrParlamenti turk do te vendose sot nese Ankaraja do ti bashkohet koalicionit nderkombetar kunder Shtetit Islamikbrbr brbrGjate nje fjalimi nje dite me pare presidenti Rexhep Taip Erdoan tha se ishte ne favor te perfshirjes ne kete koalicionbrbr brbrPresidenti turk u shpreh se vendi i tij vec sulmeve ajrore ishte edhe te nje nderhyrje ushtarake tokesorebrbr brbrPak dite me pare Turqia pozicionoi tanket ne kufirin me Sirine teksa xhihadistet ndodhen vetem pak kilometra larg pikes kufita

< Më para | 1 | Më pas >

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos