Lajmet e tërhequra në datën 2014-10-24 nga gazeta Klan TV (gjithsej 7 artikuj )

» Klea Huta rrefen sekretet e Gjeniut te Vogel

0 brbr brbrNje bukuroshe qe ngjan me Manuela Arcuri Ajo eshte shqiptare dhe profesioni i saj eshte aktrimi megjithate shpesh e kemi pare edhe te moderoje spektaklebrbr brbrPo flasim per Klea Huta e cila do te na shoqeroje gjate ne prezantimin e spektaklit te taleneteve te reja Gjeniu i Vogel 6brbr brbrHuta thote se qe ne vogeli qendroja perpara ekranit tere kersheri per te ndjekur konkurentet e vegjel me deshiren e madhe qe nje dite te jem pjese e tij Femijet jane dobesia me e madhe per te dhe

» Basha Qeveria nuk jep garanci per konsensusin

0 brbr brbrNga Brukseli ku po merr pjese ne samitin e partive Popullore EuropianeĀ  kreu i demokrateve Lulzim Basha tha se opozita e ka te veshtire te pranoje qe zbatimi i vendimeve te gjykatave te varet nga humori i qeverise dhe konjukturat e ditesbrbr brbrSipas tij opozita ka kerkuar e ngulmon per nje marreveshje me garancine e miqve dhe partnereve me te mire nderkombetare te Shqiperise per dy ceshtje madhore qe lidhen me moszbatiminĀ  e vendimeve te Gjykates Kushtetuese dhe dekriminalizimin

» Vendet ku mund te kryeni marredhenie seksuale

0 brbr brbrDuhet te harroni krevatinbrbr brbrKeshtu e nis shkrimin e saj autorja e disa librave bestseller dhe studiuesja e marredhenieve ne cift Tracey Coxbrbr brbrAjo sugjeron se menyra me e mire per te mbajtur gjalle jeten seksuale eshte aventura me partnerinbrbr brbrVetem ne kete menyre ju do te dilni jashte rutines se perditshme dhe do te keni mundesi te eksperimentonibrbr brbrTracey Cox sugjeron 9 vende ku ju mund te kryeni marredhenie seksuale jashte krevatitbrbr Ne makine brbrSado qe

» Fjolla Morina fillon te tymose

0 brbr brbrKengetarja nga Kosova Fjolla Morina gjen gjithmone dicka per te terhequr vemendjen e publikut apo te ndjkesve te sajbr Pervec look-ut me te cilin eksploron sa here te jete e nevojshme Fjolla nuk shmang te ekspozoje edhe gjerat prej te cilave merr kenaqesibr Morina ne faqen e saj te Facebook kete here eshte paraqitur me nje tjeter foto ku eshte ne relaks te plote teksa tymos nargilebrbr brbrVKercikubrbr Fjolla Morina Kengetare nargile showbiz TV Klan tymos

» Femijet i lendojne prinderit pa e kuptuar

0 brbr brbrShumica e njerezve i duan dhe respektojne prinderit e tyre Ne kemi tendencen te sillemi gjithmone mire me ta por shpesh here mund tju thyejme zemren pa e kuptuar Studimet kane treguar se marredhenia e brishte e prinderve me femijet e tyre i lendon atabrbr brbrJa 5 menyrat se si i lendoni prinderit tuaj pa e vene rebrbr Ju nuk i telefononi ata shpesh brbrKoha fluturon dhe ju arrini te kuptoni se eshte bere nje muaj pa folur me prinderit tuaj Ju shpesh here mendoni ata mund te telef

» Aplikacioni qe zgjidh ekuacionet e matematikes

0 brbr brbrNje video e cila po qarkullon kohet e fundit ne rrjetet sociale po ben endrrat e studenteve realitetbrbr brbrPhotoMath eshte makina llogaritese online e cila zgjidh ekuacionet e matematikesbrbr brbrNe video tregohet se me ane te aplikacionit ju mund te fotografoni ekuacionin qe doni te zgjidhni dhe menjehere pas disa sekondash do iu shfaqet zgjidhja e tijbrbr brbrBurime nga website i teknologjise ne Londer TechCrunch raportojne per te perditshmen prestigjoze Time se PhotoMath eshte n

» Dhimbje koke per Mbretereshen princi dashuron aktoren

0 brbr brbrPrinci Harry njihet si djali qe thyen rregullat prandaj ai shpesh eshte bere pjese e lajmeve aspak te denja per nje djale qe vjen nga Pallati Mbreterorbrbr brbrSipas asaj qe raporton Novella 2000 Princi Harry eshte pare ne shoqerine e aktores Martina Stella madje cifti ka patur edhe nje udhetim romantik ne Romebr E kontaktuar nga Novella 2000 aktorja Stella as nuk ka konfirmuar lajmin por as nuk e ka mohuarbr Nese do te kete dashuri mes ciftit lajmi nuk mund te mbahet pafundesisht se

< Më para | 1 | Më pas >

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos