Lajmet e tërhequra në datën 2014-10-24 nga gazeta Ora News (gjithsej 8 artikuj )

» Sot vendimi. Kujt do i japė tė drejtė UEFA? 4 skenarėt pėr Shqipėri-Serbi

Vendimi i shumė pritur i komisionit tė disiplinės pranė UEFA do tė jepet sot. Ankthi i shqiptarėve pėr tė kuptuar fatin e takimit tė ndėrprerė mes Serbisė dhe Shqipėrisė pritet tė bėhet publik gjatė ditės. Tė dyja federatat, ajo shqiptare dhe serbe ja hedhin pėrgjegjėsinė njėra-tjetrės pėr atė ēka ndodhi nė Beograd. Federata serbe mbėshtetet tek droni me flamurin e Shqipėrisė ė Madhe, i cili sipas tyre provokoi rėndė popullin serb dhe jo vetėm. Ndėrsa Federata shqiptare k

» Korēė, shpejtėsia u merr jetėn 2 tė rinjve, makina nė kanal, tre plagosen

Njė aksident i rėndė ka ndodhur natėn e 23 tetorit nė aksin rrugor dytėsor Drithas-Pojan. Ngjarja ka ndodhur nė orėt e vona tė sė enjtes, pėrkatėsisht rreth orės 23 e 30 minuta, ndėrsa si pasojė e ketij aksidenti kanė humbur jetėn 2 te rinj dhe 3 tė tjerė janė plagosur. Policia bėn me dije se aksidenti ka ndodhur nė afėrsi tė fshatit Drithas nė komunėn Libonik, ndėrsa automjeti tip ‘Mazda’ me targa AA679IS (nė foto) me tė cilin udhėtonin per

< Më para | 1 | Më pas >

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos