Fisher: Demokracia shqiptare ėshtė nė provė

Publikuar nga ZERIAMERIKES

Studiuesi i njohur i ēėshtjeve shqiptare Bernd Fisher kritikoi partitė politike nė Shqipėri se me mungesėn e demokracisė nė gjirin e tyre po vėshtirėsojnė forcimin e demokracisė nė vend.


Modifikimi i fundit me: 2014-07-23T19:04:08.000Z
Gjithsej: 236 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=P9ENZLySWkI&feature=youtube_gdata_player

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos