Homazhet e fundit pėr oficerin Dritan Lamaj

Publikuar nga ZERIAMERIKES

Homazhet e fundit pėr oficerin Dritan Lamaj


Modifikimi i fundit me: 2014-07-23T19:04:10.000Z
Gjithsej: 435 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=diOt4N-J6yg&feature=youtube_gdata_player

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos