Qendra "At Mhill Troshani"

Publikuar nga ZERIAMERIKES

Megjithė pasuritė e shumta natyrore tė zonave malore nė veri tė Shqipėrisė, banorėt e kėtyre zonave vazhdojnė tė pėrballen me njė nivel tė lartė tė varfėrisė. Nė fshatin Kēirė, tė rrethit tė Pukės, ėshtė ngritur vitet e fundit Qendra komunitare "At Mhill Troshani" ku, pėrmes disa projekteve po synohet zbutja e varfėrisė sė banorėve pėrmes punėsimit tė tyre dhe shfrytėzimit tė pasurive natyrore tė vetė kėsaj zone.


Modifikimi i fundit me: 2014-07-23T19:04:09.000Z
Gjithsej: 305 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=xBFnGQQKHjo&feature=youtube_gdata_player

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos